TANEČNÍ ŠKOLA - TANEČNÍ KURZY - TANEČNÍ AKCE
  • Instagram
  • Black Facebook Icon

Elegance a zábava v tanci

lastradanceacademy@gmail.com
Strakonice, Jihočeský kraj, Česko
Salsa

Salsa je dnes pravděpodobně nejznámějším tancem na světě a není už snad nikdo, kdo by jej neznal. Je to tanec velice hravý a bláznivý. Typicky se tančí na poměrně svižný rytmus za doprovodu mnoha hudebních nástrojů, ale stejně tak se vyskytuje i v romantické formě. Do dnešní doby se salsa vyvinula v různé taneční styly. Nejznámější je salsa kubana, dále salsa linea, son a rueda de casino.

Bachata

Bachata je romantický a smyslný tanec z Dominikánské republiky. Je to tanec velice univerzální, takže si jej můžete  zatančit na většinu songů. Stejně jako u salsy se i bachata vyvinula v několik tanečních stylů. Typická je bachata dominikana, dále bachata moderna, bachata sensual a bachatango.

Zouk

Zouk je velice smyslný a rytmický tanec z Rio de Janeira v Brazílii, který vznikl z lambády, v té době zakázaného tance (90tá léta). Díky tomu, že tanec umožňuje improvizaci, má příjemný rytmus a zahrnuje i tzv. bodymovement (pohyby těla), se stal fenoménem a v současnosti patří mezi jeden z nejoblíbenějších tanců vůbec. Také proto, že jej lze tančit na většinu dnes hrajících radio songů.

Vřele doporučujeme!

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now