Kurzy
kurzy brazilského zouku - Plzeň
mini kurzy salsy a bachaty - Strakonice
soukromé lekce dle domluvy
Latino kurzy párových tanců

Kurzy probíhají v souladu s vládními nařízeními.

Aktuálně probíhají kurzy v Plzni.

Ceník 2022.png
Salsa

Salsa je dnes pravděpodobně nejznámějším tancem na světě a není už snad nikdo, kdo by jej neznal. Je to tanec velice hravý a bláznivý. Typicky se tančí na poměrně svižný rytmus za doprovodu mnoha hudebních nástrojů, ale stejně tak se vyskytuje i v romantické formě. Do dnešní doby se salsa vyvinula v různé taneční styly. Nejznámější je salsa kubana, dále salsa linea, son a rueda de casino.

Bachata

Bachata je romantický a smyslný tanec z Dominikánské republiky. Je to tanec velice univerzální, takže si jej můžete  zatančit na většinu songů. Stejně jako u salsy se i bachata vyvinula v několik tanečních stylů. Typická je bachata dominikana, dále bachata moderna, bachata sensual a bachatango.

Zouk

Zouk je velice smyslný a rytmický tanec z Rio de Janeira v Brazílii, který vznikl z lambády, v té době zakázaného tance (90tá léta). Díky tomu, že tanec umožňuje improvizaci, má příjemný rytmus a zahrnuje i tzv. bodymovement (pohyby těla), se stal fenoménem a v současnosti patří mezi jeden z nejoblíbenějších tanců vůbec. Také proto, že jej lze tančit na většinu dnes hrajících radio songů.

Vřele doporučujeme!