so 21. 8. | čajovna Pod Stolem

Tango argentino - taneční seminář a milonga srpen

Workshop nejen pro všechny milovníky tohoto magického tance následován večerní milongou. Vhodné i pro začátečníky. Taneční partner(ka) není nutný.
Zakázat přihlašování
Tango argentino - taneční seminář a milonga srpen

Čas a místo

21. 8. 10:00 – 22. 8. 0:00
čajovna Pod Stolem, Velké nám. 44, Strakonice I, 386 01 Strakonice, Česko

O události

Zveme Vás na taneční seminář argentinského tanga s lektory Jakubem Šmejkalem a Blankou Fialovou z pražské taneční školy Buenos Aires Tango. Věděli jste, že je to zcela jiný tanec než tango evropské, které znáte třeba z Když hvězdy tančí?

S tangem poznáte krásu párového tance, naučíte se komunikovat s partnerem/kou a rozšíříte si znalosti techniky tance. Seminář je vedený zábavnou formou a vždy se přizpůsobíme aktuálním potřebám tanečníků. 

Cena: 900 kč / osobu / 5 hodin (při obsazení min. 10 lidí) 

Program:  11:00 - 13:00 lekce tanga                 13:00 - 15:00 pauza (oběd)                 15:00 - 18:00 lekce tanga   

Večer bude následovat milonga, tančírna argentinského tanga. Je možné vyzkoušet hned vše ze semináře, přijít si zatančit a nebo posedět a dát si sklenku něčeho dobrého. 

Vstup zdarma.

Nemáte-li tanečního partnera/taneční partnerku, nevadí, jen nám to prosím, dejte vědět, ať můžeme zajistit vyváženost složení párů.

Prosíme o registraci. 

Těšíme se na Vás.

Zakázat přihlašování

Sdílet událost