so 25. 9. | Lidový dům

Taneční seminář bachata+zouk

Zveme vás na den v rytmech Latinské Ameriky. Podíváme se na dominikánskou bachatu, brazilský zouk a zařádíme na lady choreo. Dopoledne bude pro začátečníky, odpoledne můžete pokračovat v pokročilejších kurzech. MOŽNOST HLÍDÁNÍ DĚTÍ BĚHEM SEMINÁŘE! Partner není podmínkou, pouze výhodou.
Registrace jsou uzavřeny
Taneční seminář bachata+zouk

Čas a místo

25. 9. 10:00 – 26. 9. 1:00
Lidový dům, Vilová 263, 330 03 Chrást

O události

Zveme vás na celodenní seminář v rytmu bachaty a zouku. Večer bude následovat latino párty. 

Během kurzů bude možnost hlídání dětí v přilehlém sálku. 

Kurzy povedou profesionální lektoři z taneční školy Lastradance academy Pavel a Pavla Bízkovi z Plzně a Katerina Aine Snehotova z taneční školy Latinas v Českém Krumlově. 

Celodenní vstupenka 990 kč / osoba  (kurzy 3x60 minut, 2x 90 minut + párty)

Cena jednotlivých kurzů:

60 minut / 190 kč / osoba 

90 minut 290 kč / osoba

Večerní párty 90 kč / osoba

Hlídání dětí - cena bude upřesněna

Máme radost, že vám můžeme nabídnout profesionální hlídání dětí. V přilehlém sálku nám je bude hlídat kamarádka, učitelka v MŠ, Lenka Farkasová. Prosím, dejte dětem s sebou oblíbené hračky či jinou vhodnou zábavu, v sálku nic není a zatím nemáme vybavení dětského koutku. 

Po celou dobu semináře a párty bude k dispozici výčep přilehlé restaurace, kde je také možné objednat si předem oběd, večeře po domluvě také možná. 

Večerní PÁRTY JE VEŘEJNĚ PŘÍSTUPNÁ, ať již jste se již účasnili programu přes den, nebo ne. Rádi vás přivítáme, ať již přijdete tančit, popovídat si nebo se jen podívat, jak latino párty vypadá.

Lidový dům Chrást je v dostupnosti MHD Plzeň, autobusová zastávka je přímo Lidový dům Chrást, autobus jede z autob. nádraží či z Doubravky. Je také možnost jet vlakem. Zpět do Plzně jede poslední spoj autobus 22:41 z přilehlé zastávky. 

Prosíme o včasnou registraci. Platba bude probíhat na místě. Platba kartou není možná. 

Program


  • 1 hodina

    Zouk pro začátečníky


  • 1 hodina

    Bachata lady choreo (sólový tanec pro ženy)

Další položky 6
Registrace jsou uzavřeny

Sdílet událost